Series
Ratings
81
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- JjakRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cafe AmorRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Oh Eun Young’s Report Marriage HellRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 5.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 5.0