Movies
Ratings
30
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0