Titles you rated
PonyoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.0