Movies
Ratings
170
Total RecallRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0