Movies
Ratings
330
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.5