Titles you rated
TarzanRated ★ 2.5
The BodyRated ★ 2.0
ParaNormanRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5