Titles you rated
KiddingRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 3.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.0
Miss BackRated ★ 2.5