Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0