Titles you rated
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0