Movies
Ratings
396
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0