Series
Ratings
19
Voice season1Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0