Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5