Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5