Titles you rated
SignRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0