Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
White NoiseRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
MaestroRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5