Movies
Ratings
100
The Boy from IpanemaRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5