Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 2.5- The InformantRated ★ 1.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
CommissionRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5- TarotRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 1.5
The TwitsRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 2.0