Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Gangsta.Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0