Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0