Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0