Movies
Ratings
2014
Fountain of YouthRated ★ 1.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.0
The SalesmanRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Come, Come, Come UpwardRated ★ 3.5
JawboneRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
The Boy, the Mole, the Fox and the HorseRated ★ 2.5
MicmacsRated ★ 3.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Behind the CandelabraRated ★ 3.0