Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
MomRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5