Movies
Ratings
1114
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 2.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Man with the Iron Fists 2Rated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 1.5
Sex of MagicRated ★ 2.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0