Movies
Ratings
107
Knives OutRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0