Titles you rated
- BossRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5