Titles you rated
HanbandoRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5