Titles you rated
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The LiberatorRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.0