Movies
Ratings
164
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5