Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0