Series
Ratings
12- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
MazinkaiserRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.5- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.0