Movies
Ratings
499
DarkmanRated ★ 3.0
The TerroristRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Original SinRated ★ 3.5
The RocketeerRated ★ 3.5
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
City of JoyRated ★ 4.5
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.0
ArdorRated ★ 3.0
Rules of the GameRated ★ 3.5
The Whale HunterRated ★ 3.5
The Tale of DespereauxRated ★ 4.5
First KnightRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Dying YoungRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
Mr. VampireRated ★ 3.5
Licence to KillRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.5