Series
Ratings
62
The World of the MarriedRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5