Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0