Titles you rated
FrozenRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
FrankRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0