Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0