Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0