Series
Ratings
43
Mrs. PepperpotRated ★ 1.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5