Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
No Good DeedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5