Series
Ratings
62
YouRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Archive 81Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 0.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0