Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
The Simpsons: The Good, the Bart, and the LokiRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- Visitation RightsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0