Series
Ratings
59
Familiar WifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0