Series
Ratings
1040
Hong Gil-dongRated ★ 4.5- Forever YoursRated ★ 3.5
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0
BasketballRated ★ 4.0
Las VegasRated ★ 5.0
Good For YouRated ★ 2.5
Kim Soo RoRated ★ 5.0- TransparentRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0- Mother's SeaRated ★ 4.5
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 5.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 5.0- Little Girl DetectiveRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0- Law & Order: Criminal IntentRated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.5
Wife ReturnsRated ★ 4.5