Movies
Ratings
63
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0