Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 0.5
PastaRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 1.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5