Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 4.5
UsRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Please Stand ByRated ★ 4.5
Testament of YouthRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 1.0