Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0