Movies
Ratings
73
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0