Movies
Ratings
204
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0