Series
Ratings
20
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0