Series
Ratings
52
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
GivenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0